JIMI CZ, a.s. Váš dodavatel slaboproudých technologií Kvalita, Spolehlivost, Profesionalita

O nás

O nás

Jsme přední dodavatel bezpečnostních, komunikačních a informačních technologií v České republice. Podporujeme to nejlepší, co v této zemi vzniklo a vzniká. Být zaměstnancem společnosti JIMI CZ, a.s. je věc prestiže.

JIMI CZ, a.s. byla založena v roce 1996. Vstoupila na trh jako soukromá společnost s českým kapitálem, kde působí jako systémový integrátor bezpečnostních technologií. Tato role spočívá v komplexním řešení bezpečnostních aplikací, jejich infrastruktury a provozu. Dnes se společnost rozvinula na globální skupinu s tradicí a bohatým zázemím, zaměstnávající téměř stovku zaměstnanců ve třech střediscích v České republice a na Slovensku.

Obchodní model společnosti je zaměřen na komplexní řešení pro orgány státní a veřejné správy i pro oblast průmyslové a obchodní sféry s aktivitami v 28 zemích na 5-ti kontinentech. Společnost uspěla na mimořádně významných projektech jako jsou objekty věznic, armádní objekty, letiště, zahraniční diplomatické úřady, průmyslové komplexy a obchodně-nákupní centra. Seznam referenčních zákazníků je obsáhlý a stále se rozšiřuje.

JIMI CZ, a.s. má vizi zařadit se mezi nejlepší dodavatele bezpečnostních technologií Eurozóny. Nejlepší – v pojetí společnosti JIMI CZ, a.s. – znamená nejvíce zákaznicky orientovanou, nejvíce inovativní, s nejlepšími provozními výsledky.

Společnost JIMI CZ, a.s. byla prověřena Národním bezpečnostním úřadem (NBÚ) ve stupni TAJNÉ. Výsledkem těchto prověrek je Potvrzení NBÚ, že je firma důvěryhodným partnerem pro státní instituce i privátní sektor a je způsobilá poskytovat své služby právě v oblasti bezpečnostní politiky, projektování a implementace prostředků technické ochrany. Personálními prověrkami NBÚ prošla většina klíčových zaměstnanců. 

Vedení organizace nese odpovědnost a podporuje zavedený, procesně orientovaný systém integrovaného managementu splňující požadavky norem ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001, ČSN EN ISO/IEC 27001 a ČSN ISO 45001:2018. Vedení organizace svoje záměry v rámci provozovaného systému integrovaného managementu vyjadřuje touto politikou” a pod tento text bude link dle bodu č.2

Přihlášení