JIMI CZ, a.s. Váš dodavatel slaboproudých technologií Kvalita, Spolehlivost, Profesionalita

Bezpečnostní systém pro analýzu situace v okolí Vašeho vozidla.

Společnost JIMI CZ, a.s., jako renomovaný dodavatel bezpečnostních a elektronických řešení představuje inteligentní bezpečnostní systém pro analýzu situace v okolí Vašeho vozidla SMART CAR. Tento systém, který byl vyvinut výzkumným a vývojovým týmem společnosti JIMI CZ, a.s., je určen zejména k instalaci do dopravních prostředků a primárně slouží k automatizovanému sběru dat a detekci dění v okolním provozu.V praxi tak systém SMART CAR s využitím instalovaných vysoce citlivých kamer s HD rozlišením sleduje veškeré dění v okolí Vašeho vozidla. Díky své schopnosti rozpoznávat registrační značky vozidel stojících v okolí nebo projíždějících v obou směrech, dokáže systém SMART CAR identifikovat podezřelá vozidla či vozidla, jejichž registrační značky jsou zahrnuty v databázi vozidel, na něž má systém upozornit. Díky instalované výpočetní stanici optimalizované pro použití v dopravním prostředku vše probíhá velmi rychle a potřebné informace a upozornění jsou zobrazovány na instalované dotykové obrazovce či mobilním bezdrátovém zařízení.

Celkové uživatelské prostředí systému SMART CAR bylo optimalizováno pro co nejjednodušší použití. Kromě základních bezpečnostních funkcí obsahuje systém řadu doplňkových funkcí, jako například navigace, informace ze zpravodajských kanálů a jiné. Systém SMART CAR také umožňuje současné připojení libovolného počtu klientských zařízení, jako jsou např. notebooky, tablety, mobilní telefony a další.

Se systémem SMART CAR si můžete být jisti, že Vaší pozornosti neunikne žádné podezřelé či jinak významné vozidlo ve Vašem okolí.

Hlavní funkce

Množství ukládaných dat je průběžně optimalizováno, a proto lze veškeré události uchovávat až po dobu několika let.

Získaná data je možno bezdrátově importovat do vzdáleného počítače a zde dále zpracovávat.

Bezpečnostní funkce

Doplňkové funkce

Systém SMART CAR je bezpečnostní systém vyznačující se zejména:

Přehled základních funkcí systému SMART CAR:

Systém SMART CAR obsahuje:

Přihlášení